GILERA.com.pl: Formularz rejestracyjny - GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Warunki i zasady rejestracji

Przed przejściem do następnego etapu rejestracji zapoznaj się z warunkami korzystania z serwisu


Zasady i regulamin forum

Regulamin forum dyskusyjnego- Gilera.com.pl

1. Zabrania się zamieszczania na forum wątków, które były już wcześniej przedyskutowane. Do sprawdzenia, czy dany wątek istnieje, forum udostępnia wyszukiwarkę.

2. Zabrania się umieszczania na forum treści objętej prawami autorskimi.

3. Zabrania się umieszczania na forum reklam, bądź też innych materiałów o przeznaczeniu czysto komercyjnym. Do zaprezentowania produktów, które użytkownik chciałby sprzedać, kupić, oddać, lub zamienić, służy dział ‘Giełda’, który posiada własny regulamin zamieszczania ogłoszeń.

4. Zabrania się tworzenia tzw. Sztucznych kont na forum, bądź też wypowiadanie się z pozycji kilku różnych. Jeśli użytkownik jest zmuszony, do utworzenia nowego konta na serwerze z różnych przyczyn, powinien uzgodnić do z moderatorem, bądź też administratorem przed ową operacją, bądź bezpośrednio po niej.

5. Użytkownicy są zobowiązani do zamieszczania nowych tematów w odpowiednich działach. W razie niewiedzy, gdzie owy temat umieścić, należy zgłosić się do administratora, bądź też moderatora, albo umieścić tematach w dziale ‘NonSens’, dopisując prośbę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

6. Zabrania się używania przez użytkowników kolorów: czerwonego oraz pomarańczowego w swoich wypowiedziach. Jeśli użytkownik nie ma do przekazania jakichś specjalnych treści, post winien być napisany kolorem standardowym- czarnym.

7. Wypowiedzi użytkowników nie mogą:
a. Zawierać treści rasistowskich, obraźliwych pod względem wyznaniowym lub etnicznym
b. Zawierać treści destrukcyjnej, jak np. wirusy czy rootkity (jako załącznik)
c. Zawierać treści obraźliwych, w stosunku do innych użytkowników forum, ale też to grona osób trzecich, nienależących do społeczności Gilera.com.pl
d. Być sprzeczne z podstawowymi zasadami etykiety. ~chodzi tutaj głównie o przekleństwa, których nie wolno nadużywać.
e. Być niezgodne z tematem, czyli być tzw. Off topikiem.

8. Załoga nadzorująca działanie forum, zastrzega sobie prawo, usuwania, przesuwania do innych działów bądź też modyfikacji wypowiedzi na forum, które są sprzeczne z zasadami zawartymi w punktach 1-5.

9. Forum kładzie nacisk na poprawność ortograficzną i językową wypowiedzi. W razie problemów typu: Dys-ortografia , zalecamy zainstalowanie najnowszej wersji przeglądarki- Mozilla Firefox, która to zawiera korektor błędów. Ewentualnie można pisać wypowiedzi w Wordzie z zestawu Office, sygnowanym logiem Microsoftu. Za błędy nie jest przeznaczona kara. Załoga może użyć maksymalnie pouczenia słownego, lecz zdecydowanie przyjemniej jest przeglądać forum pisane poprawnie.

10. Gilera.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

11. Gilera.com.pl zastrzega sobie prawo do usuwania, oraz blokowania kont użytkowników, którzy notorycznie nie przestrzegają wytycznych, zawartych w punktach 1-5.

12. Nazwa tematu powinna jak najbardziej odpowiadać problemowi zawartemu w jego treści bez potrzeby zaglądania do tematu innym użytkownikom. Tematy typu "pomocy" będą niezwłocznie kasowane, bez uprzedniego upomnienia.

13. Gilera.com.pl zastrzega sobie prawo, do zmian w regulaminie.


z życzeniami miłych chwil na naszym forum
ekipa GILERA.com.pl