Forum GILERA.com.pl: Stalker, prawdopodobnie ssanie - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Stalker, prawdopodobnie ssanie problem z ssaniem Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   MKrystian19 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja czw, 16 maj 13
  • Motocykl:stalker
  • Rok produkcji:2005

Napisano 16 maja 2013 - 18:43

Siema, może zacznę od tego, iż kupiłem stalkera który z początku nie chciał chodzić bo dostawał za mało paliwa, po doproadzeniu go do stanu używalność tzn. po czyszczeniu i regulacji., chciałem go odaplić i tu zdziwienie, odpala ale musze trzymac gaz na fula, przez około 2-3min. potem jak już się rozgrzeje to chodzi normalnie i trzyma obroty, i normalnie jeździ, nie muli itp, a jak postoji np. z 10minut i ostygnie to już ciężko mu odpalić i trzeba gaz do końca. I w związku z tym moje pytanie podejrzewam że to prawdopodobnie, będzie walnięte ssanie automatyczne, bo sprawdzałem kilka razy gaźnik i wszytsko wygląda ok. A i jeszce jedno ten od kogo kupiłem skutera wymieniał wcześniej linkę gazu, i powiedział że problemy z gaźnikiem zaczęły się po wymianie. Czekam na jakieś podpowiedzi.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Juru Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 4 566
  • Rejestracja sob, 18 lip 09
  • Motocykl:Auto Toyota Corolla E10
  • Rok produkcji:1995
  • Gender:Male
  • Location:Mazury, Pisz

Napisano 16 maja 2013 - 21:01

Ja również podejrzewam padnięte ssanie. Jeśli poprzedni właściciel wymieniał linkę to sprawdź czy wszystko z nią w porządku czyli jak odkręcisz manetkę do końca sprawdź czy przepustnica się całkowicie otwiera oraz czy linka w pompce oleju pracuje prawidłowo.
Runnerka zmieniła właściciela w dniu 11.06.12r...

Bikepics
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   MKrystian19 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja czw, 16 maj 13
  • Motocykl:stalker
  • Rok produkcji:2005

Napisano 17 maja 2013 - 07:43

Linke sprawdzalem, na łączeniu też, przepustnica otwiera się tez do końca, tylko jak przekręcam rolgaz to tak po środku ma taki jakby skok i tak strzela, ale nie wpływa to na pracę skuta. A co do pompki oleju, to dozownik i tak wywaliłem odrazu po kupnie, więc to nie ma raczej nic wspólnego.
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych