Forum GILERA.com.pl: TUNING STALKERA, MALOWANIE, KOłA OD RUNNERA - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

TUNING STALKERA, MALOWANIE, KOłA OD RUNNERA Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   konrad19 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja sob, 25 lip 09
  • Location:Limanowa

Napisano 25 lipca 2009 - 12:44

Witam, niedawno zacząłem prace nad moim stalkerkiem, juz planuje pomalowac go na biało, załozyłem z tyłu felge od starego runnera- 12" z bebnem. Cały problem zaczyna się z przodu ponieważ w runnerze jest tarcza 220mm a w stalkerze 190mm... Zeby udało sie wlozyc całe koło z przodu trzeba włozyc lagi od runnera. Proszę o pomoc, czy ktos wie czy wszystko bedzie pasowało? Byłbym wdzieczny za podanie mi wymiarow sztycy w lagach od runnera i jej srednicy. pozdrawiam wszystkich uzytkowników Gilerek .
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych