Witam, niedawno zacząłem prace nad moim stalkerkiem, juz planuje pomalowac go na biało, załozyłem z tyłu felge od starego runnera- 12" z bebnem. Cały problem zaczyna się z przodu ponieważ w runnerze jest tarcza 220mm a w stalkerze 190mm... Zeby udało sie wlozyc całe koło z przodu trzeba włozyc lagi od runnera. Proszę o pomoc, czy ktos wie czy wszystko bedzie pasowało? Byłbym wdzieczny za podanie mi wymiarow sztycy w lagach od runnera i jej srednicy. pozdrawiam wszystkich uzytkowników Gilerek .
Strona 1 z 1
TUNING STALKERA, MALOWANIE, KOłA OD RUNNERA
Strona 1 z 1

Pomoc


Cytuj