Forum GILERA.com.pl: Mój mały nabytek GILERA GFR 125 - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Mój mały nabytek GILERA GFR 125 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   silesiasquad Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja wto, 18 lut 14
  • Motocykl:honda cbr 900rr , gilera gfr 125
  • Rok produkcji:1997

Napisano 18 lutego 2014 - 20:47

Witam jak w temacie udało mi się kupić GILERE GFR 125 rok 93 sądząc po malowaniu i sprawdzeniu innych zagranicznych forum jest to jakaś limitowana edycja , kupiłem ją naprawdę w za***iście dobrych pieniążkach jedyna wada brak papierów Niemiec nawet nie wie gdzie je ma i czy w ogóle są jest po 4 przeprowadzkach a ja ani o nie jakoś nie zabiegałem specjalnie jak usłyszałem cenę stan gilerki hmm wszystkie płyny do wymiany, klocki, akumulator, świeca , filtry no i oczywiście do gruntownego wyczyszczenia motorek stał w garażu i raczej nie był myty .Ale ogólnie jestem z niego zadowolony na codzien latam cbr 900rr , quadem 250cm no a gilerka prawdopodobnie zostanie zrobiona jako replica ducati rossi i będę nią latał po torze ,troszkę pracy mnie czeka ale co tam ,jej prędkość maksymalna teraz to 178km bez żadnych przeróbek ( w silniczek dopiero zaingeruje) podejrzewam że idzie z niej jeszcze troszkę wyciągnąć .Jeżeli ktoś może mi cos o tym motorku powiedzieć zna taki lub wie gdzie dostanę jakies części do tego to proszę o meila z wiadomościami.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Juru Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 4 566
  • Rejestracja sob, 18 lip 09
  • Motocykl:Auto Toyota Corolla E10
  • Rok produkcji:1995
  • Gender:Male
  • Location:Mazury, Pisz

Napisano 18 lutego 2014 - 21:14

Daj jakieś zdjęcia.
Runnerka zmieniła właściciela w dniu 11.06.12r...

Bikepics
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych