Forum GILERA.com.pl: Filtr stożkowy, gażnik , sprzęgło , przeciwtalerz - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Filtr stożkowy, gażnik , sprzęgło , przeciwtalerz Gilera Runner 2000 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Daro Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 29
  • Rejestracja czw, 23 cze 11
  • Motocykl:Gilera Runner
  • Rok produkcji:2004

Napisano 05 maja 2014 - 11:38

1.Filtr stożkowy (gaźnik weber 12 OM )
- jaki proponujecie ( czym się rożni za 20 zł a za 200zł )

2.Gaźnik tutaj trochę za późno chciałem jak najmniej zapłacić ( urwałem w starym kranik od mieszanki cienki )
Słyszałem wiele pochlebnych opinii na temat motoforce 17,5 ( dobry za dobrą cenę )
Kupiłem webera ale trochę mnie dziwi góra jego,chyba że jest kilka wersji albo ktoś dał gorę z czegoś innego tutaj
kupione za 50 zł z wysyłką .

3.Sprzęgło muszę wymienić części (sprężynę centralną sprężynki,wszystko kompletnie zardzewiałe )lub kupić nową co radzicie .

4.przeciwtalerz ja miałem oryginalny na 100% gładka powierzchnia lustro( zdarta powierzchnia ) teraz pytanie też jaki bo wyszło tego sporo ja chce na pewno z zębami bez nie interesuje mnie.

5. wariator kupiłem używany (zdarta powierzchnia )co sadzicie wariator

6.Tłumik ( mój już swoje wysłużył od nowości przejechał swoje rdza rdza i nic więcej )Co proponujecie za rozsądną cenę co sadzicie o tym lub ten

Użytkownik Daro edytował ten post 05 maja 2014 - 11:47

0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 05 maja 2014 - 12:07

1. Filtr stożkowy przy weberze 12mm nie da Ci poprawy osiągów. Nie ma sensu kupować, seryjna puszka daje dużo powietrza. A czym się różnią? Te za 20zł odciągają tylko gruby piach a resztę puszczają do gaźnika, te za 200zł filtrują dość dobrze, czasem mają obudowy przeciwdeszczowe ale nadal są dobre do mocnych projektów z dużymi gaźnikami. Do serii - niepotrzebny wydatek, lepsza będzie bardziej przepuszczalna wkładka jak S6 double layer albo polini.

2. Seryjny weber z gilery, najsłabszy jaki występował ale niezawodny raczej :) Za te pieniądze dobra oferta.

3. Chcesz kupić nowe? RMS sport pro, dobra kasa, dobra trwałość i w miarę prosta regulacja. Jak chcesz tylko zmienić sprężynki to popatrz w giełdzie, ludzie wyprzedają swoje części, pewnie coś znajdziesz a jak wolisz nowe to któryś sklep i kup jak najbardziej miękkie sprężynki i sprężynę.

4. Przeciwtalerz warto zmienić jedynie jak stary się wykrzywi albo zjedzie ząbki. Jak jest prosty i nic się nie dzieje to zostawić. Jeśli jednak uprzesz się na nowy to też RMS, zamiennik serii bo po co przepłacaćB)

5. Wariator jak wariator, nie ma progów to można latać :) Ząbki na talerzyku już trochę krótkie ale zawsze możesz dać ze swojego, może są lepsze.

6. O tłumiki gdzieś już pytałeś chyba bo widziałem je. Juru stwierdził, że ten drugi to TREK i jest dość mocny więc raczej ten drugi bo pierwszemu brak mocowań.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
1

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Daro Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 29
  • Rejestracja czw, 23 cze 11
  • Motocykl:Gilera Runner
  • Rok produkcji:2004

Napisano 05 maja 2014 - 13:35

Cytat

3. Chcesz kupić nowe? RMS sport pro, dobra kasa, dobra trwałość i w miarę prosta regulacja. Jak chcesz tylko zmienić sprężynki to popatrz w giełdzie, ludzie wyprzedają swoje części, pewnie coś znajdziesz a jak wolisz nowe to któryś sklep i kup jak najbardziej miękkie sprężynki i sprężynę.


Czyli taki i do tego nowy dzwon taki może być ?
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 05 maja 2014 - 20:32

Nie, to jest S6 sport pro. Poszukaj na mielochu firmy RMS, sport albo sport pro, pro jest o tyle lepsze, że ma regulację wstępnego naciągu sprężynek a zwykły sport to po prostu zamiennik seryjnego taki trochę lepszy. Jeśli chodzi o dzwon to lepiej http://www.scooterki...przegla-malossi
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych