Forum GILERA.com.pl: Gilera Nexus Mk2 250ccm - Reset kontrolek "service" oraz "belt" - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Gilera Nexus Mk2 250ccm - Reset kontrolek "service" oraz "belt" Tak jak w temacie powyżej, potrzebuję żeby ktoś mi opisał tą procedurę Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   nexus21 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 9
  • Rejestracja wto, 01 lip 14
  • Motocykl:Gilera Nexus Mk2 250
  • Rok produkcji:brak

Napisano 01 lipca 2014 - 11:23

Witam jestem nowym użytkownikiem waszego forum dlatego proszę o wyrozumiałość :) Od pewnego czasu w moim nexusie na wyświetlaczu obok licznika widnieją mi 2 ikonki (ikonka klucza oraz pasa napędowego) wiem, co one sygnalizują i wiem że pojawiają się w formie przypomnienia po kilku tys. przejechanych km. Nie mam tylko pojęcia jak się ich można pozbyć. Czytałem o procedurze resetowania tych ikon (trzeba coś tam kluczykiem kręcić wciskać mode + set etc.) Jednak jednym to dział innym nie, należę niestety do tych drugich, dlatego też zwracam się do was drodzy forumowicze o pomoc z tym dziwactwem. Chcę po prostu żeby mi ktoś to opisał krok po krok jak to zresetować, przeszukałem dziesiątki stron i niczego konkretnego w Internecie nie znalazłem. Pozdrawiam. ;)
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych