Forum GILERA.com.pl: Problem Runner 08 słabo przyspiesza od dołu na ciepłym silniku - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Problem Runner 08 słabo przyspiesza od dołu na ciepłym silniku Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   piter krk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 15
  • Rejestracja wto, 05 mar 13
  • Motocykl:Gilera Runner 50 SP
  • Rok produkcji:2007

Napisano 19 sierpnia 2014 - 22:13

Mam Runnerke z 2008 ma 13tys przejechane,smiga fajnie wszystko seryjne zdjete blokady.Problem w tym ze na zimnym,chlodnym silniku zbiera sie od zatrzymania bardzo fajnie.Pozniej jak juz jest rozgrzana to poczatek ma bardzo slaby dopuki niewejdzie na jakies tam oborty,co skutkuje powolnym ruszeniem z miejsca.Podejrzewam oto sprzegło ze na cieplym juz niewydaja tak dobrze.Czy niema kogos na forum z krakowa co mialby taka runnerke do porownaia-albo seryjne sprzegło po małym przebiegu-chetnie bym zobaczyl jak to jest w innym egzemplarzu,ewentualnie zasiegna opini kogos kto to zobaczy...A wersja oczywiscie na gazniku-pasek napedowy niebyl jeszcze zmieniany.....pozdrawiam
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Juru Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 4 566
  • Rejestracja sob, 18 lip 09
  • Motocykl:Auto Toyota Corolla E10
  • Rok produkcji:1995
  • Gender:Male
  • Location:Mazury, Pisz

Napisano 20 sierpnia 2014 - 12:07

Zmierz szerokość paska napędowego, sprawdź stan okładzin sprzęgła i stan dzwonu sprzęgła.
Runnerka zmieniła właściciela w dniu 11.06.12r...

Bikepics
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   tomekst16 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 17
  • Rejestracja pon, 14 lip 14
  • Motocykl:Gilera DNA
  • Rok produkcji:2004
  • Gender:Male

Napisano 20 sierpnia 2014 - 21:54

Też mam do samo w DNA, jak zrobię z 10km to też ma muła od jakiś 6 tyś potem zaczyna coś lepiej ciągnąć.
Przypuszczam że centralka się grzeje i mięknie a przez to pasek się ślizga na korektorach, ale to tylko moje przypuszczenia i mogę się mylić
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych