Forum GILERA.com.pl: [S] Części p/g / Cylinder kompleltny 50 cc po szlifie / wario , sprzęgło i inne . - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

[S] Części p/g / Cylinder kompleltny 50 cc po szlifie / wario , sprzęgło i inne . Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Tom_WrK Ikona

  • Gilera Runner - > poziomu Sport od S6 !
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 904
  • Rejestracja nie, 06 maj 12
  • Motocykl:Gilera Runner 50 cm3
  • Rok produkcji:1998
  • Gender:Male

Napisano 25 maja 2015 - 10:21

Sprzedam: Części wyciągnięte z Gilery Runner przed tuningiem na sport'a . Cylinder 50 cc kompletny , z tłokiem , głowicą , sworzniem , pierścieniami i blokadami sworznia oraz łożysko igiełkowe . Poza tym wario seria , dzwon i sprzęgło , pasek . Mam na sprzedanie również wydech seria.

Cena: Oddam za symboliczną kasę , części zalegają mi w garażu i chciałbym się ich pozbyć.

Stan: Stan części z napędu określam na dobry i bardzo dobry . Cylinder miał robiony szlif i przebieg po nim to nie więcej niż 1000 km , więc dopiero co dotarty , tłok nowy , ale nie wiem jakiej jest marki , dla zainteresowanych sprawdzę .Pasek prawie nowy , przebieg max 1000 km . Sprzęgło było również wymieniane , przebieg nie wielki , praktycznie nowe . Wario w stanie dobrym , posiada jeden mały odprysk na gładzi , ale nie wpływa to w żaden sposób na jazdę , odprysk nie większy jak jedno groszówka .

Opis: jak wyżej

Foto: wyślę dla zainteresowanych na e mail'a .

Kontakt:Priv lub w temacie giełdy .

f5

Użytkownik Tom_WrK edytował ten post 25 maja 2015 - 10:21

Dołączona grafika
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych