Forum GILERA.com.pl: Runnerek 50 SP by Student - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Runnerek 50 SP by Student Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Student Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 6
  • Rejestracja czw, 02 lip 15
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2009
  • Gender:Male
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 08 lipca 2015 - 12:47

Witam wszystkich serdecznie :)

Chciałem zaprezentować mojego Runnerka.

Wybór trochę odbiega od pierwotnych założeń przy poszukiwaniach, ale po obejrzeniu kilkunastu na prawdę ZAJECHANYCH 125-ek różnej maści i marki postawiłem jednak na świeższą 50-kę z młodszego rocznika. Po dłuższym namyśle stwierdziłem, że może to i lepiej - okazał się to zakup bardziej uniwersalny, bo trochę dla mnie samego a trochę dla narzeczonej - a nóż złapie jednośladowego bagcyla? Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że bagcyl się powoli rodzi - pierwsza jazda testowa zaliczona i zakończona uśmiechem na twarzy :D Jeszcze kilka dni nauki, bo należy nadmienić, że NIGDY nie latała na żadnym moto, i będzie śmigać do pracy, a przynajmniej tak planuje ;)

Ale do rzeczy. :D
Runnerek to wersja SP i "przyszedł na świat" w 2009 roku. Pierwsze kroki stawiał w kraju kwitnących tulipanów, czerwonych latarni i legalnej marychy czyli w Holandii. Ja zakupiłem go cały tydzień temu już u nas w kraju. Co prawda od handlarza, ale wydaje się być w miarę w porządku. Tym bardziej że facet zajmuje się samochodami, a Gilerka mu się po prostu "trafiła i ładna była". Jest to na razie kompletna seria jedynie po odblokowaniu. Max wyciąga 90km/h a przelotowa prędkość to jakieś 80km/h więc chyba w miarę "zdrowo".

Plany?
Jakieś są, ale raczej kosmetyczne, ze względu na drugą, mocno początkującą "kierowczynię".
W związku z tym zmieniony będzie wydech (prawdopodobnie na Gianelli) i wariator (Stage6?). Skuterek powinien złapać "oddech" a nie będzie jakoś specjalnie wybuchowy.

Poniżej zamieszczam na razie tylko dwie fotki spod SKP, bo więcej nie zdążyłem zrobić.
Mam nadzieję, że poprzez forum uda mi się poznać z innymi fanami marki z okolic Mińska Maz czy tej właśnie strony Warszawy.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
Naprawy Bezgotówkowe
Samochody Zastępcze z OC Sprawcy
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   łecio Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 263
  • Rejestracja sob, 10 sie 13
  • Motocykl:Gilera Runner
  • Rok produkcji:1998

Napisano 08 lipca 2015 - 17:26

ładny sprzęcik też takowego planowałem ale trafiłem na nrg i takie zakupiłem

Widać że zadbany i widać że zdrowy jak 90km wyciąga
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Tom_WrK Ikona

  • Gilera Runner - > poziomu Sport od S6 !
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 904
  • Rejestracja nie, 06 maj 12
  • Motocykl:Gilera Runner 50 cm3
  • Rok produkcji:1998
  • Gender:Male

Napisano 09 lipca 2015 - 09:22

Wyświetl postUżytkownik Student dnia 08 lipca 2015 - 12:47 napisał

W związku z tym zmieniony będzie wydech (prawdopodobnie na Gianelli) i wariator (Stage6?). Skuterek powinien złapać "oddech" a nie będzie jakoś specjalnie wybuchowy.



Wystarczy żeby zyskać na osiągach i żeby fajnie jeździł ;). Daj jakiś fotem z pleneru albo z jakiegoś śmigania ;). Skuter ładny i zadbany, mam nadzieje , że technicznie też taki jak wizualnie ;). Pozdro i miłej jazdy życzę ;)
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Student Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 6
  • Rejestracja czw, 02 lip 15
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2009
  • Gender:Male
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 09 lipca 2015 - 23:20

Wyświetl postUżytkownik łecio dnia 08 lipca 2015 - 17:26 napisał

Widać że zadbany i widać że zdrowy jak 90km wyciąga

Ogólnie jest ładna, nie zajechana. Jedynie z lewej strony ma parę rysek, ale widać, że to nie było nic poważnego - większość może się uda spolerować.
Jak dłubałem blokady to liczyłem na Vmax bliższy "setki", ale nie ma co narzekać :)


Wyświetl postUżytkownik Tom_WrK dnia 09 lipca 2015 - 09:22 napisał

Wystarczy żeby zyskać na osiągach i żeby fajnie jeździł . Daj jakiś fotem z pleneru albo z jakiegoś śmigania . Skuter ładny i zadbany, mam nadzieje , że technicznie też taki jak wizualnie .

Właśnie tak myślę, że wydech i vario to będzie taki "złoty środek" - będzie już lepiej, a nie wydam fortuny na ciężarówkę części :) Poza tym w moim przypadku już prędzej bym kupił jakieś "normalne" moto niż mocno dłubał malutką 50-kę...
Fotki będą na pewno, lubię cykać swoje "wozidła" ;) Tylko od zakupu praktycznie nie miałem czasu ani pojechać w żadne fajne miejsce, ani nawet nie miałem czasu się zatrzymać gdzieś przy przysłowiowej drodze i z partyzanta coś pstryknąć. Poza tym od dwóch dni chodzą jakieś durne deszcze i wichury u mnie w okolicy więc i wyjeżdżam rzadziej...
Z technicznych rzeczy które odkryłem, niestety już po zakupie to głupiejący wskaźnik temperatury (raz nie pokazuje nic, czasem ze 3 kreski a za chwilę np połowę skali... - jakiś pomysł przez co tak się dzieje?) i spawane mocowanie przedniego błotnika do lewej lagi (z tej strony co jest przycierka, ale plastiki są ledwo dotknięte za to kawał aluminium by się ułamało przy wywrotce? Dziwna sprawa... ). Mimo wszystko jeździ prosto i to jest najważniejsze.


Wyświetl postUżytkownik Tom_WrK dnia 09 lipca 2015 - 09:22 napisał

Pozdro i miłej jazdy życzę

Dzięki ;) Oby cały czas było miło i bezawaryjnie.

Pozdrowionka
Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
Naprawy Bezgotówkowe
Samochody Zastępcze z OC Sprawcy
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Juru Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 4 566
  • Rejestracja sob, 18 lip 09
  • Motocykl:Auto Toyota Corolla E10
  • Rok produkcji:1995
  • Gender:Male
  • Location:Mazury, Pisz

Napisano 14 lipca 2015 - 18:26

ładna jest, niech służy :)
Runnerka zmieniła właściciela w dniu 11.06.12r...

Bikepics
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych