Forum GILERA.com.pl: Gillera Nexus 500 - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Gillera Nexus 500 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mateusz199 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja czw, 17 wrz 15
  • Motocykl:Gillera Nexus Evo 500
  • Rok produkcji:2007

Napisano 17 września 2015 - 21:02

Siema ! Ogolnie jestem nowy, udalo mi sie znalesc wkoncu forum na temat tych wloskich "pierdzi kolek" mam nadzieje ze tu mi ludu pomozecie ! :D

Ogolnie szukam polecanych klockow do mojego nexusa 500, najlepiej jakbym mogl prosic o link ! :)
Szukam takze Rolek Wariatora do mojego wariatora bodajze "J Costa" poprzedni majster wlasciciel zakupic ten wariator "sportowy, wloski" te sprawy, i potrzebuje do niego rolki poniewaz juz sam troche kilometrow zrobilem i chcialbym je wymienic, problem w tym ze to nie sa takie rolki jak zawsze mialem w "pizdziku" tylko to sa jakies kuleczki XD i nie mam zielonego pojecia gdzie to znalesc, dzwonilem na jeden serwis w WWA drugi trzeci pietnasty i nic.
Drugim powodem moich zmian jest takze pewien filmik ktory mnie mocno zainteresowal, jest to t-max 500 ktory pokazal co potrafi ;d https://www.facebook...73276616095134/ duzo sie rozni od nexusa? Przyznam ze kiedys jezdzilem w stuncie, pierw na Aeroxie potem na ninji 250 Dopoki jadac na gumie pani przedemna gwaltownie zachamowala, no ale przejdzmy do rzeczy, mysle ze nie jestem w stanie poderwac nexusa jak pan powyzej ale tez tak twardo tego robic nie probowalem, moje pierwsze kroki w stuncie to bylo podrywanie na kolo stojac na kanapie ale nie wiem czy tutaj jest to dobre rozwiazanie, zastanawiam sie wrzucic lzejsze rolki zeby to jednak bylo troche latwiejszego a jak bedzie pierwszy raz no to potem juz bedzie z gorki.

No takze dzieki wielkie panowie i panie za wszelka pomoc !!!!


P.S nie moge niestety tutaj wrzucic zdjecia z google, wariator ma nazwe "J COSTA" jakby ktos mogl rzucic okiem !
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych