Forum GILERA.com.pl: Gilera Runner SP 50 2007r - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Gilera Runner SP 50 2007r problem z obrotami Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   TheCwaniak Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 3
  • Rejestracja nie, 28 cze 15
  • Motocykl:Gilera Runner 50 SP
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male

Napisano 23 grudnia 2015 - 18:36

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam problem z moją Gilerą Runner SP 50 z 2007r. Problem rozpoczął się jakiś czas temu kiedy postanowiłem się udać to wioski obok mojej i podczas jazdy na pelnym gazie(70km/h) wystrzelił mi z gaźnika wąż od paliwa razem z króćcem. Okazało się że jest tam dużo syfu i wyczyściłem gaźnik. Po tym skuter odpalił ale nie działało ssanie, przetrzymałem go chwilkę na lekkim gazie aby się rozgrzał i zaczął chodzić normalnie na wolnych obrotach. Wybrałem się na przejażdzkę, i po ok. 10 km, skuter jechał normalną prędkością ale jakby się dławił, jakby dodawał gazu i za chwile delikatnie zwalniał i znowu dodawał, oraz kręcił się tylko do 8 tyś obrotów(wcześniej do 9 tyś). Zatrzymałem się pod sklepem kupiłem picie, wróciłem do mojej rakiety, i jakies 200m przejechał normalnie natomiast potem zaczęła się katorga, skuter kręcił tylko do 6,5tyś obrotów i wracałem do domu z prędkościa 35 km/h. Nie mam już pomysłu co to może być, czekam na rady od was. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Zmień sygnaturę na mniejszą, bo ta jest zdecydowanie za duża. Juru

Użytkownik Juru edytował ten post 26 grudnia 2015 - 22:35

0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Tom_WrK Ikona

  • Gilera Runner - > poziomu Sport od S6 !
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 904
  • Rejestracja nie, 06 maj 12
  • Motocykl:Gilera Runner 50 cm3
  • Rok produkcji:1998
  • Gender:Male

Napisano 24 grudnia 2015 - 23:17

Lewe powietrze łapie, tak mi się wydaje, pewnie są nieszczelności na króćcach. PO czyszczeniu gaźnika należy go wyregulować, tak na marginesie. Jakby dało rade to przytnij to zdjęcie ( wklej w mniejszym rozmiarze, tzn medium ) bo wychodzi poza okno.
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   nibiru Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 482
  • Rejestracja nie, 29 lip 12
  • Motocykl:był runner sp
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:DW

Napisano 25 grudnia 2015 - 09:10

Ja bym jeszcze raz rozebral gaźnik, wyczyscil go, plus wyczyszczenie wkładu filtra powietrza, sprawdzenie uszczelki w puszcze filtra powietrza, no i jak kolega wyżej napisał. Na jakiej podstawie twierdzisz, że ssanie nie działa, było podpinane bezpośrednio do prądu?
Brak polskich znaków zawdzięczam azjatyckiemu tabletowi.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   TheCwaniak Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 3
  • Rejestracja nie, 28 cze 15
  • Motocykl:Gilera Runner 50 SP
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male

Napisano 30 grudnia 2015 - 13:50

Problem rozwiązany. Po sprawdzeniu elektrozaworu ssania okazało się że ułamała się blaszka a poza tym kable były całe zalane. Po odpczepieniu go, skuter chodzi normalnie. Zamówiłem nowy elektrozawór i czekam :D. Dzięki za rady ;). Sygnatura usunięta :)
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych