Forum GILERA.com.pl: Gilera DNA problem z pływakiem - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Gilera DNA problem z pływakiem Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   rajderzesko Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 6
  • Rejestracja wto, 01 lis 16
  • Motocykl:Gilera DNA
  • Rok produkcji:2005

Napisano 16 grudnia 2016 - 17:42

Siemanko ziomeczki, mam taki problem z moją danką. Kupiłem ją niedawno, wyjeżdżam polatać trochę i nagle mi gaśnie i nie chce zapalić. Na liczniku pół zbiorniika paliwa, olej jest. O co chodzi. Patrze do baku a tam sucho.Postanowiłem zalać paliwa
i na liczniku pokazało cały bak. Pływak raczje się nie zaciął, bo po dolaniu benzyny pokazało jej więcej. Ogarniacie o co może chodzić ? Z góry dzięki :*
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   sambords Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 22
  • Rejestracja pią, 14 lis 14
  • Motocykl:gilera dna
  • Rok produkcji:2000
  • Gender:Male
  • Location:Denmark

Napisano 16 grudnia 2016 - 18:31

Wyświetl postUżytkownik rajderzesko dnia 16 grudnia 2016 - 17:42 napisał

Siemanko ziomeczki, mam taki problem z moją danką. Kupiłem ją niedawno, wyjeżdżam polatać trochę i nagle mi gaśnie i nie chce zapalić. Na liczniku pół zbiorniika paliwa, olej jest. O co chodzi. Patrze do baku a tam sucho.Postanowiłem zalać paliwa
i na liczniku pokazało cały bak. Pływak raczje się nie zaciął, bo po dolaniu benzyny pokazało jej więcej. Ogarniacie o co może chodzić ? Z góry dzięki :*


Wyreguluj pływak :rolleyes:

Użytkownik Tom_WrK edytował ten post 18 grudnia 2016 - 13:06

0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Tom_WrK Ikona

  • Gilera Runner - > poziomu Sport od S6 !
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 904
  • Rejestracja nie, 06 maj 12
  • Motocykl:Gilera Runner 50 cm3
  • Rok produkcji:1998
  • Gender:Male

Napisano 18 grudnia 2016 - 13:05

Pewnie się zacina, wymiana na nowy najpewniej. Chyba, że to problem natury elektronicznej, w co wątpie.
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   biosqn Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 183
  • Rejestracja nie, 17 lut 13
  • Motocykl:DNA 50 GP eXperience
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Holandia

Napisano 21 lutego 2017 - 18:59

Pływak to kilka blaszek, które się wyginają lub brudzą... ogólnie polecam wyciągnąć, wyczyścić wszystko to co zaśniedziało oraz sprawdzić czy blaszek nie trzeba odgiąć trochę. Ogólnie pływaka się nie reguluje w gilerze dna. Oczywiście nie zapomnij oczyścić styków na kostkach. Nie sądzę aby pływak się popsuł bo to nie możliwe i sam go nawet rozebrałem na części i dalej działa poprawnie. Jednakże, jeśli to nie wina pływaka to, może być wina wyświetlacza ale to ostateczność. Mam dobry czujnik od oleju a lampka nie gaśnie pokazując brak oleju. Wina leży po stronie spalonej jednej części w wyświetlaczu. Przez to też nie działa mi zmiana mil/km mimo, że reszta działa sprawnie.
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych