Forum GILERA.com.pl: Jaki wał do 350 zł? - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jaki wał do 350 zł? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   DamiaNOS Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 751
  • Rejestracja wto, 12 sie 08
  • Motocykl:Runner 50 SWAP 125 4t
  • Rok produkcji:2004
  • Gender:Male
  • Location:Nowy Tomyśl

Napisano 30 stycznia 2009 - 00:12

Cześć. Chcę kupić wał do Runnerki, bo zakładam Malossiego Sporta 70cc a stary wał jest zużyty. Zastępniki oryginałów, czy inne tanie wały, słyszałem, że szybko się zużyją. Więc chciałbym zainwestować w coś lepszego. Zastanawiam się nad RMS SUPER COMPETITION. Ale słyszałem, że wały RMS są kiepskie, nie wiem, jak jest naprawdę. Mam na oku jeszcze Lektronis Racing ale p. Mieloch już nie ma w sprzedaży, przynajmniej online.tych marnych 350 Chcę wał, który długo wytrzymie pod presją Malossiego. Słyszałem że Lektronis wytrzymie nawet i 3 szlify takiego Malossiego.
Co polecicie do tych marnych 350 zł? Nie chcę tu wypowiedzi, że lepiej dołożyć i kupić tam.... nie wiem.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   pabollo Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 1 539
  • Rejestracja sob, 09 sie 08
  • Motocykl:Runner 50 sp
  • Rok produkcji:2008
  • Gender:Male
  • Location:Białystok

Napisano 30 stycznia 2009 - 17:53

Wybór oczywiście należy do Ciebie, ale jeśli chcesz koniecznie zmieścić się w bodżecie to przychodzi mi tylko to do glowy:
http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?p...61ab6eb64db447b

Jest ciut droższy. Mieloch napisał, że jest to niby zamiennik, ale bardzo dobra, za to ja Ci powiem, że jest naprawdę mocny. Kolega ma go przy Racingu i to po naprawdę dużym przebiegu i wszystko chodzi cacy.

Jak dobrze poszukasz, to moze uda Ci się znaleźć na necie nowego Top Racinga Evo za 400zł. Jest to bardzo dobry wał. Nawet zaryzykuję i powiem, że lepszy od S6 HPC.
http://gilera.com.pl...er-xd-vt139.htm <--- Red Hot Runner xD, czyli Projekt mojej kosiarki | Prace trwają...
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych