Forum GILERA.com.pl: Aprilia Habana aka Habababa. - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Aprilia Habana aka Habababa. Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   RCrack Ikona

  • Szef mafii Gilera.com.pl
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2 666
  • Rejestracja nie, 24 maj 09
  • Motocykl:Rieju RR 50
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa || GRCHW

Napisano 11 grudnia 2010 - 20:54

Em , kupiona jako uszkodzona. 2,5 tysiąca temu był remont, więc coś mi w tym nie pasowało. Nie odpalana przez półtora roku. Wszystkie papiery, jak i rejestracja i ubezpieczenie jest. Osiągi przed zakończeniem użytkowania przez poprzedniego właściciela - lepiej niż zadowalająca - podobno szła jak głupia, mówił, że stówke licznikowe jechał (czemu by mu nie wierzyć, ale spróbuje to jak najszybciej zweryfikować :D). Po 3 godzinach zastanawiania się, rozbierania go (dziadostwo naprawdę trudno rozebrać), w końcu zagadał (zauważyłem że wysunął się gaźnik, poszedłem tym tropem i bez filtra jakoś po parunastu próbach odpalił, przytkałem ręką wlot i już chodził :D). Ogólnie paździerz jest trochę, chociaż - żaden plastik nie połamany - po prostu przez te 1,5 roku od mrozu pękło siedzenie w dwóch miejscach i poodchodziła farba dolnych plastików. Pomaluje się, zrobi lekki custom (przeróbka na wersję Mojito :) ) i będzie fajny skuterek do szpanu. Kupiona za grosze, głównie dla papierów, ale z lekkim przekonaniem, że może odpali :) No i się opłaciło. Fotka jedna po tym jak już odpalił, więc bez połowy plastików, ogólnie ona na zdjęciach jakoś brzydko wychodzi, ale przód skutera z drugiej strony jak się patrzy, to całkiem elegancko wygląda. Am , przebieg nie wiadomo jaki, bo serwis cofnął po szlifie - ale kompresja taka, że jak wkręciłem świecę, to kopniak tak ciężko chodził, że myślałem, że albo zatarty, albo bije tłok o świece :D Rocznik 99. Filmik po 3 godzinach odpalania , czemu nie odpalił z pierwszego - bo ojciec zrobił mieszankę żeby zalewać pod świecę i do gaźnika, ale wlał reszte do baku (bo pusty był, olej za to prawie pełny - to żółte to na olej, takie wielkie suczysyństwo, że myślałem, że to na wache - ale pewnie jakiś Orlen :D) i jak odpalił to zadymił cały garaż , świeca cała czarna - jutro się rozcieńczy. VT jak go zrobimy też tam kiedyś dam.
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us


Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   RCrack Ikona

  • Szef mafii Gilera.com.pl
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2 666
  • Rejestracja nie, 24 maj 09
  • Motocykl:Rieju RR 50
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa || GRCHW

Napisano 06 lutego 2011 - 19:00

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Nagranie dźwiękowe silnika - naprawdę fajne chociaż słabej jakości]

No to tyle :) Mam nowego pomysła, całą na białą perłe, dodatki które teraz są chromowane na czarno i tak dalej. Na filmiku było jeszcze przed czyszczeniem i tak dalej. Jak zrobiłem po pracach jazde testową to to leciało bokiem przy ruszaniu :D
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   altay Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 522
  • Rejestracja nie, 19 paź 08
  • Motocykl:....
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 06 lutego 2011 - 21:00

Rób coś z nią bo brzydka pierunśko :P
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   RCrack Ikona

  • Szef mafii Gilera.com.pl
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2 666
  • Rejestracja nie, 24 maj 09
  • Motocykl:Rieju RR 50
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa || GRCHW

Napisano 06 lutego 2011 - 21:05

Ale jeździ kozak :) Będzie robione jak będzie kompresor. Bo tak to w sumie nie ma co - klocki z przodu wymienić tylko. Oponę napompować z tyłu i tyle :) Bo założyłem opaskę na ten przewód od podciśnienia by nie wyskakiwał (jak w czasie jazdy odskoczył to jak turbo sprężarka działał - gazu , a to siuuum) to odżył :)

Użytkownik RCrack edytował ten post 06 lutego 2011 - 21:07

Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 06 lutego 2011 - 21:16

Ej to może zrobisz ją z jakimś super tunem typu kompresor? Jak tak ciągnie to ogarnij jak poleci z doładowaniem :D Jakoś wymyślimy drugą pompkę na olej elektryczną do smarowania wirnika i można sie kulać.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   RCrack Ikona

  • Szef mafii Gilera.com.pl
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2 666
  • Rejestracja nie, 24 maj 09
  • Motocykl:Rieju RR 50
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa || GRCHW

Napisano 06 lutego 2011 - 21:23

Ty, ale pamiętaj , że to jest 2 T :D Znaczy wiesz, przy niej można kombinować :)
Dołączona grafika
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 06 lutego 2011 - 21:49

Weź ją na wakacje zapakuj do mnie i możemy grzebać. A jeśli to jest 2T no to... będzie za***iście szybko się wkręcać jednym słowem ;)
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   RCrack Ikona

  • Szef mafii Gilera.com.pl
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2 666
  • Rejestracja nie, 24 maj 09
  • Motocykl:Rieju RR 50
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa || GRCHW

Napisano 06 lutego 2011 - 21:57

Ty inaczej zrobimy :D Zarobi się kasę, do altaya lecimy z emilem i kamykiem (nie wiem czy na motorach czy pociągiem - emilo nie ma prawka na swoje 125 więc pewnie pociągiem). Tam złożymy się w 5 na jakiś skuter i go STUNINGUJEMY :D I piąty jesteś ty :D I będziemy testować patenty - jak wzmocnić skuter 2T etc :D

Użytkownik RCrack edytował ten post 06 lutego 2011 - 21:57

Dołączona grafika
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych