Forum GILERA.com.pl: Gilera Runner 2008 by mirekk123 - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

  • (7 stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Gilera Runner 2008 by mirekk123 Oceń temat: -----

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   kamyk Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 2 353
  • Rejestracja nie, 17 sie 08
  • Motocykl:Runner 125 2007 & Octavia I 2004
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 03 marca 2009 - 16:02

coś się tam słyszało :lol: jak ja miałem jazdy to zrobiłem 1/4 tego co było na tej kartce po jazdach :lol:
Dołączona grafikaDołączona grafika
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 26 marca 2009 - 14:45

Witajcie :) Runniemu stuknęło już 200 km ;D Cóż może to i bardzo mało/mało aczkolwiek dla mnie to pierwsze 200 km własnym pojazdem spalinowym :D Najdłuższa trasa to około 55 km podczas jednej trasy i powiem, że nie byłem zmęczony. Lusterka może i wyglądają jak Made In China za 5 zł :D ale z tego co użytkuje skuter widać w nich bardzo wiele. Kanapa jest wygodna i co mi się podoba że wygląd Runniego spodobał się i wywarł zazdrość z ich strony ;D
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Misiek7135 Ikona

  • Stary Wyjadacz
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 820
  • Rejestracja nie, 26 paź 08
  • Motocykl:Dna
  • Rok produkcji:2008
  • Gender:Male

Napisano 26 marca 2009 - 19:24

mirekk123 napisał:

Lusterka może i wyglądają jak Made In China za 5 zł

Powinieneś je zmienić koszt nie wielki;)
Pierwsze 200km jest najtrudniejsze ale i najprzyjemniejsze bo poznajesz maszynę.
Pozdro
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   altay Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 522
  • Rejestracja nie, 19 paź 08
  • Motocykl:....
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 26 marca 2009 - 21:13

mirekk123 napisał:

Witajcie ;) Runniemu stuknęło już 200 km ;D Cóż może to i bardzo mało/mało aczkolwiek dla mnie to pierwsze 200 km własnym pojazdem spalinowym ;) Najdłuższa trasa to około 55 km podczas jednej trasy i powiem, że nie byłem zmęczony. Lusterka może i wyglądają jak Made In China za 5 zł :lol: ale z tego co użytkuje skuter widać w nich bardzo wiele. Kanapa jest wygodna i co mi się podoba że wygląd Runniego spodobał się i wywarł zazdrość z ich strony ;D

Gratuluję i życzę dalszej bezproblemowej jazdy ;-)
Co do lusterk nigdy nie spotkałem lepiej wykonanych w skuterach ( świetna jakość plastiku i spasowania). Poza ty mają ogrooomny zakres regulacji ( nie trzeba siłą ich wykręcać ). Jako ciekawostkę napiszę, że niemal identyczne lustereczka posiada gilera FUOCO :mrgreen:
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 27 kwietnia 2009 - 21:27

Na liczniku Runniego ponad 711 km ;D Mało - dużo jak kto woli ;D Kilka razy się wygrało start na światłach z autami ale jak wiadomo moc nie pozwala się ścigać hehe ;D Runner dobrze mi się sprawuje. Problem z uciekającym olejem rozkminiłem. Jak mu się za dużo wleje to On się go pozbędzie ;D Doda, że na oponach są białe napisy. Na weekend wyjeżdżam Runnim koło Gostynia więc tam porobię fotki :)

Ale mam dwa inne pytania. Planuje jednak tchnąc w niego ducha diabła ... cokolwiek...

Stąd pytanie. Będzie seria. Jakiś tłumik nie musi być w chromie bo ojcu się przebarwienia nie podobają :P Po za tym czarny tłumik pasował by do kolorystyki. Oprócz tłumika co muszę kupić co jest konieczne i musi być ! ;D Ingerencja w prędkość i v-max zakończy się na tłumiku. Dlatego co bym musiał kupić oprócz tłumika co jest niezbędne.

I drugie pytanie boczna nóżka. Denerwuje mnie ta co jest standardowa po za tym ta Altaya mojemu ojcu się spodobała ( mięli okazję pogadać :P ) i teraz mnie o tym męczy. Gdzie kupić aby pasowała i nie wydał kupę $$ :)
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   pabollo Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 1 539
  • Rejestracja sob, 09 sie 08
  • Motocykl:Runner 50 sp
  • Rok produkcji:2008
  • Gender:Male
  • Location:Białystok

Napisano 27 kwietnia 2009 - 21:32

Ja, jak już napisałem wcześniej, swoja kupiłem na scooter-center.com

Co do wydechu, to to co do regulacji. Czyli rolki sprężynki, centralka, dysza(-e).
Jeśli nie chcesz się grzebać z nim, a dać mu trochę "diabła" jak to ująłeś, to polecam jeszcze wariator.
http://gilera.com.pl...er-xd-vt139.htm <--- Red Hot Runner xD, czyli Projekt mojej kosiarki | Prace trwają...
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 27 kwietnia 2009 - 23:37

Czyli bez wario diabła nie będzie ? ;> Ewentualnie się obejdzie. A czy jest to konieczne że tak powiem ? I czy to jest ta nóżka, która tam bodajże stoi za 21 ojro ? ;>

I pytanie do Altaya jak to wygląda ze zrobieniem tego w serwisie ? :>
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Misiek7135 Ikona

  • Stary Wyjadacz
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 820
  • Rejestracja nie, 26 paź 08
  • Motocykl:Dna
  • Rok produkcji:2008
  • Gender:Male

Napisano 28 kwietnia 2009 - 07:31

Na scooter-attack mailowo przez mielocha ściągasz sobie za 123zł tak Altay pisał dziwie się,że znasz go a nie umiesz zapytać. Na s-a też stoi 21euro.
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 28 kwietnia 2009 - 14:06

Misiek7135 znam go tak samo jak Was :) Będę miał okazje to pogadam :P A tu chciałem się Was wszystkich popytać :P
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   altay Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 522
  • Rejestracja nie, 19 paź 08
  • Motocykl:....
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 28 kwietnia 2009 - 17:25

Chodzi Ci o zrobienie tłumika? Oni Ci założą, wszadzą rolki i reszte, ale regulacją trzeba zająć się samemu ;-) Oni nawet tego nie potrafią dobrze zrobić. Skuter na starcie dostaje 11 tys. obr, a na v-max'ie 8tys :-/ Jeszcze zapłacisz ze 200zł ;-)
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 15 czerwca 2009 - 00:15

Hey Hi Helloł ;D

Dzisiaj jadę i na liczniku równe 1500 km ;D Karty nadal brak ale co tam xD Nauczyciel ciota przegapił egzamin -.- Ogólnie wczoraj wracałem w nocy jakoś koło godziny 23. Miałem do przejechania 20 km - mało ^^ Chciałbym napisać, że pierwszym minusem tego skutera są światła długie -.-' Wiem ,że można je ustawić no ale kijowo świecą. Po za tym kontrolka ta fioletowa za bardzo daje po oczach ;D Ogólnie mi wyszło, że na 100 km nie przekraczając 7 tys obrotów pali 3,12 litra ;D Jeździłem dzisiaj dużo we 2 i wcale źle się nie jeździ ;D Samemu lepiej ale mimo wszystko nie jest źle. Ogólnie kolegi kuzyn ma skuter ale od 2 lat nie jeździ gdyż nie chce mu się i wgl za mały ten jego chińczyk. I pożyczyłem mu wczoraj mój bo jechał do domu po kurtkę dla kumpla i stwierdził, że bardzo mu się Runner podoba i widać, że te skutery są mocne bo do 50 ciągnie i mówił ,ze jest b.mocny. Jeszcze jak odpalił stwierdził ,ze cichy jest :lol: Ogólnie stwierdził ,że mimo wysokiej ceny są warte :) Póki co rezygnuję z opcji tuningu :lol: Może jedynie tą pierdę wyciągnę z gaźnika ale czy to coś da to nie wiem :P

Ogólnie to Runnerek sprawuje się super. Nie zawiodłem się na nim wcale :) Byle do wakacji i jego 'braciszek" Runner zawita do Leszna na dłużej ( mam nadzieję ) ;D

Zdjęcia nowsze można znaleźć na klik :)


Pozdrawiam :lol:
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   altay Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 522
  • Rejestracja nie, 19 paź 08
  • Motocykl:....
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 16 czerwca 2009 - 08:59

Hehe, jego braciszek zawita już w ten piątek (jak pogoda ładna będzie ;-) ) Fajnie, ze jesteś zadowolony, jednak co do ciągu na blokadach mam inne zdanie - jest słaby ;-) Może stykniemy sie w piątek na ul. norweskiej ? :mrgreen:
Pozdro
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 01 lipca 2009 - 22:08

Tak wiec kilka fotek. Przypomnę tylko ,że podczas hamowania na drodze podporządkowanej zbyt mocne naciśnięcie przedniego hamulca i skręt kiery w bok ( gdyż chciałem skręcić w prawo ) spowodował upadek skutera.

Skutki:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Na ostatnim plastiku jest jeszcze klej po naklejce ;PP
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   henieQ Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 858
  • Rejestracja pią, 19 cze 09
  • Location:Poznań

Napisano 02 lipca 2009 - 14:22

Mój wygląda gorzej ;D

Kup jakieś naklejki i zaklej :P
http://www.bikepics....members/henieQ/



S6 Streetrace
Top Racing Evo NG
SKF C4 Teflon + Poini Evo
Hebo New Performer
Dell'orto 21mm + ssanie polini
Revo S-Type
Malossi ViCtion
S6 Intake System
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   altay Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 522
  • Rejestracja nie, 19 paź 08
  • Motocykl:....
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 05 lipca 2009 - 08:11

Cóz za profesjonalny opis zdarzenia ;p Zmyj ten klej benzyną, tak samo ja zrobiłem ;-) Planujesz jeszcze zakup tego plastiku z napisem GILERA? JA nad tym myślałem, ale kupie go dopiero gdy będę sprzedawał "piździka", bo nigdy nie wiadomo co się stać może ;-)
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 05 lipca 2009 - 13:39

Tak ponieważ mnie samego to denerwuje. Akurat w moim przypadku Runni będzie miał jednego i tylko jednego właściciela ;) Za dwa-trzy lata ja przesiądę się do auta ( mam nadzieję ;p ) a skuterem czasami ojciec będzie jeździł albo jak będzie szkoda auto wyciągać. Tak więc myślę, że w przyszłym tygodniu podjadę kupie ten plastik gdyż nie mam zamiaru się więcej wywracać :) A jak ktoś mi go zniszczy to z jego kasy będę go naprawiał :)
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 21 lipca 2009 - 07:22

A więc wczoraj wywaliłem tą śmieszną blaszkę co zmniejszała ilość powierza. Skuter zaraz po złożeniu odpalił elegancko chodził dobrze max obroty podczas jazdy koło 8 tyś ( z blaszką 8,5 tyś ) i 49 km/h max ... i potem pod wieczór chciałem odpalić i już był problem xD elektrycznym odpalił i zgasł ... potem 3 razy tym , za 4 razem noga odpalił i już ładnie chodził. Podejrzewam, że ma to związek z tym, że ma za dużo powietrza. Zaraz jadę w jedno miejsce to się dowiem jak zapali. Chciałbym kogoś obeznanego aby napisał mi ( człowiekowi kompletnie zielonemu z tych sprawach ) co rozkręcić by kupić dyszę ( rozumiem że 66 mm wystarczy (?) ) i dokładnie gdzie są 2 śrubki od regulacji. Na ssaniu obroty około 1300/1400 bez ssania lekko ponad 1000 . Rozumiem, ze podczas regulacji będę musiał mu zwiększyć dawkę paliwa ? Czytałem trochę artykuł o regulacji no ale nadal nie kminię ;D

Od razu mówię, ze to Runner w wersji SP :(
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   mirekk123 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 229
  • Rejestracja wto, 24 lut 09
  • Motocykl:Gilera Runner SP
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 01 września 2009 - 20:53

Cieczy brakuje coraz bardziej już poniżej minimum i pytanie czy muszę coś konkretnego wlać wgl co mam wlać ? Są typowo do skuterów czy jak xD
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   altay Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 1 522
  • Rejestracja nie, 19 paź 08
  • Motocykl:....
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Leszno

Napisano 01 września 2009 - 20:59

Lejesz zwykły płyn do chłodnic ;-) U Ciebie już brak :shock: Ja jeszcze CHYBA mam :P Jutro wleję jakieś borygo czy cuś :-P
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   Borek29 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 779
  • Rejestracja nie, 05 paź 08
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 02 września 2009 - 10:25

Tylko musicie wiedzieć jaki wcześniej mieliście, ponieważ nie wszystkie płyny są mieszalne i mogą nie spełniać swojego zadania. Stwarzać za duże ciśnienie co spowoduję rozj..., uszkodzenie przewodów i wycieki. Następnie gotowanie się silnika. Lub od razu gotowanie się silnika.
Polecam http://www.autokosmetyki.pl/prestone_plyn_...0c_1l,p233.html
0

  • (7 stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych