Forum GILERA.com.pl: Suzuki katana SWAP P/G - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Suzuki katana SWAP P/G coś innego Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   DJ Crazy Tape Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 45
  • Rejestracja wto, 19 kwi 11
  • Motocykl:Suzuki katana SWAP P/G
  • Rok produkcji:1999

  Napisano 19 kwietnia 2011 - 22:05

Siemanko Jestem nowy al da się wytrzymać B) chciałbym przedstawić wam moją sukę. jest to suzuki katana 97rok lc ale planuje swapa już ma wypatrzony silnik wystarczy kupić. zmieniam silnik bo w katanie mam morini a to jest zło :) tu macie małą historyjkę.jest dziwna bo ze starego forum( nie chce mi się przepisywać) jak ogarnę to forum to wam zapodam foty suczy




Siemka chcę wam przedstawić moja suzuki katanę. Katana była kupiona 16 stycznia 2010 roku w stanie wizualnym bardzo dobrym, ale techniczny był pożal się Boże. Instalacje zrobiona na odpieprz, cylinder na 3 śrubach, wariator przyspawany do wału, pasek o szerokości 0,8 cm, i ogólnie takiego skuterka nie życzę nikomu. Na wiosnę doprowadziłem go niskim kosztem do używalności i pomimo licznych usterek jakoś przejeździłem sezon. Ponieważ ORZEłEK01 sprzedaje katanę to na forum przyda się drugi super custom tuning- więc przyszła kolej na mnie

Lato - 30 stopni, gorąc, szpan, lans i chińskie skutery. Na lato chciałem zrobić kilka dłuższych wypadów np. do Krakowa ale częste usterki zmusiły mnie do zostania w domu. Wtedy zacząłem się ścigać z chinolami, jak wiadomo katana ma nieziemskie przyśpieszenie więc wygrywałem z każdym (u mnie we wsi są same chińskie skutery, powolne czterosuwy albo ztuningowane roxy) ale zepsuta uszczelka pod głowicą zmusiła mnie do zaprzestania "racingu" hehehe. A było tak: Po cieżkim dniu dla mojego skutera (70 km w jedną stronę) przyjechałem do domu chciałem uzupełnić olej i zobaczyłem plame czerwonej cieczy pod kataną, moje nogi się ugięły byłem taki wkurwiony że chciałem ją porąbać siekierą i sprzedać na złom ale opanowałem złość. Przyszedłem wściekły do domu i odrazu zamówiłem komplet uszczelek na allegro, czekałem, czekałem i czekałem nareszcie po miesiącu przyszły uszczelki. Odkręcam głowicę i wpadłem na szatański plan- kupie nowy wał, cylinder, wariator i komin i stuninguję katankę, myślałem że będzie to łatwe przedsięwzięcie ale się pomyliłem (ale o tym później).

Jesień - szkoła, nerwy i brak kasy- ani się człowiek nie obejrzał i przyszła jesień. Wakacje i piękne wspomnienia się skończyły czas za***rdalac w szkole i się uczyć. Katana leżała zapomniana w garażu- bez cylka i bez tłumika no i się niszczyła. Pewnego pięknego dnia w przypływie sił witalnych ściągnąłem plastiki i tam czekała kolejna niespodzianka- zardzewiałe rama, poszedłem szybko po podkład i czarną farbę i rama została pomalowana kosztem 27 zł. Po eskapadzie z ramą przeszedłem do ofensywy a mianowicie rozpołowiłem silnik, kupiłem nowy sportowy wał, kupiłem tłumik, sportową kiere, nowe wario i sprężynki sprzęgła. Uszczelki siedzą, wkładam cylinder i jebs pękł pierścień- moje wkurwienie sięgnęło zenitu, szybko na allegro i zamawiamy pierścień. Czekałem chyba miesiąc i nic, piszę do gościa z allegro gdzie są [cenzura] moje pierścienie a ten że niema ich w magazynie. Zbluzgałem go i postanowiłem dorobić pierścienie. Po pół miesiąca czekania zadzwonił telefon- pierścienie gotowe, szybko poleciałem do kolegi pożyczyć roxa pojechałem po pierścienie, wybuliłem 60 zł i jadę na chatę. Oddałem kumplowi yamaszkę i lecę wkładać pierścienie( okazały się za duże i pękły). nie miałem już nerwów. Po godzinie szperania na necie znalazłem pierścienie do katany za 10 zł komplet, byłem szczęśliwy a zarazem zły na siebie że nie chciało mi się szukać na allegro i dorabiałem za 60 zł. Po tygodniu przyszły dwa komplety, zamontowałem pierścienie skręciłem silnik, ale zgubiła mi się nakrętka od magneta porzuciłem prace.no i dlatego swapuje
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   runnerLB Ikona

  • --> bielo
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 595
  • Rejestracja pią, 19 wrz 08
  • Motocykl:runnerka
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Biała Podlaska

Napisano 19 kwietnia 2011 - 22:14

A swapuj, byle sprawnie :D
Dołączona grafika

Sprzedam lampe tylną, seryjną do runnera, bez kloszy kierunków. tanio.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   RCrack Ikona

  • Szef mafii Gilera.com.pl
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2 666
  • Rejestracja nie, 24 maj 09
  • Motocykl:Rieju RR 50
  • Rok produkcji:2005
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa || GRCHW

Napisano 20 kwietnia 2011 - 07:11

No swapujesz i elo ;) Ale Katana jest fajna, tylko przełożenia zmienić, to ja pierdulam. A Morini znam :)
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   DJ Crazy Tape Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 45
  • Rejestracja wto, 19 kwi 11
  • Motocykl:Suzuki katana SWAP P/G
  • Rok produkcji:1999

Napisano 20 kwietnia 2011 - 15:44

Wyświetl postUżytkownik RCrack dnia 20 kwietnia 2011 - 07:11 napisał

No swapujesz i elo ;) Ale Katana jest fajna, tylko przełożenia zmienić, to ja pierdulam. A Morini znam :)

nom niby przelozenia ale moja sucz juz ma zatarty silnik z 97 roku a mam upatrzony z 2005 roku także wiesz lepiej swapnąć i po kłopocie bo do p/g jest więcej części i w ogóle
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   mamnie Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 551
  • Rejestracja wto, 25 sie 09
  • Motocykl:ice
  • Rok produkcji:2006
  • Gender:Male
  • Location:białystok

Napisano 03 maja 2011 - 19:46

p/g wymiata
jeżeli pomogłem naciśnij "pomógł"

ride on the wheel through field ->jazda na kole przez pole
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych