Forum GILERA.com.pl: Runner by Tuńczyk - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

  • (4 stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Runner by Tuńczyk Oceń temat: -----

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Sebo_runner Ikona

  • Grupa Darczyńca
  • Postów 2 233
  • Rejestracja czw, 18 wrz 08
  • Motocykl:BMW 525 i 192 KM ;]
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:łomża
  • Interests:Motoryzacja

Napisano 20 marca 2009 - 22:26

croco napisał:

Co to za blokada?


Blokada waria
,,Przykazanie 11 - Myśl !!!! ''


-Gilera Runner 02r. Full sport
-Gilera Runner 04r. Sport
-Aprilia SR Pure-Jet 06 r.
-Peugeot XPS SuperMoto 07r.
-Peugeot Speedfight II 2004 rok
-2x Aprilia SR Factory 2005 rok
-Peugeot XPS Super moto 2008 rok


Niektóre to już przeszłość , ale liczy się pasja !!!!!

Dołączona grafika

BMW 525 192KM Na zime spokojnie styka-Szatan :D
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 20 marca 2009 - 22:50

kamyk napisał:

u mnie znaczek nie pasował, gdy włożyłem go na swoje miejsce to pękł zatrzask :-?

blokada dobry wybór, sam mam taką ;-)

No właśnie też mi coś strzeliło ale na razie się trzyma może coś delikatnie pękło

Dobra blokada tylko trochę droga 35 zł.Teraz muszę jeszcze kupić pasek ,lampę z tyłu i kierunkowskazy z przodu ,to będzie moja następna paczka .

Mam takie pytanie jaki ja mam skuter bo nie ma poniżej 2005 wersji sp a ja mam 2001 i pisze że to sp.Po czym mogę poznać ,że to jest sp czy zwykła wersja ?
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Mixsior Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 324
  • Rejestracja pon, 25 sie 08
  • Location:Kraków

Napisano 21 marca 2009 - 09:36

Sp ma gaźnik 17,5mm
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   pawell Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 476
  • Rejestracja nie, 10 sie 08
  • Location:Włocławek

Napisano 21 marca 2009 - 09:39

I przewody hamulcowe w stalowym oplocie.
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 16 kwietnia 2009 - 21:48

witam długo nie pisałem ale jakoś dzisiaj mnie naszło na napisanie czegoś nowego .
To po pierwsze zamówiłem paczkę z mielocha z lampą Revo Lexus Style i króćcem bo stary miałem dziurawy Króciec ssący RMS. Niestety nie mają na magazynie lampy i muszę sobie trochę poczekać na paczkę:).

Plany:
następna paczka z mielocha ze sportowym sprzęgłem do tego pasek kevlar , białe klosze kierunkowskazów albo te diodowe ,klamki hamulców TNT albo jakieś inne i mam zamiar pomalować skuter w wakacje na biało-niebieski lub czarno-niebieski :) wiem że odgapiam od innych ale podoba mi się taki runner . Myślę jeszcze nad kierownicą BMX ale się zobaczy jeszcze a i jeszcze dam komin do chromowania.Może jeszcze kupie lampę Reflektor Revo Quattro Style z przodu albo jakąś inną .


EDYT:

Dostałem od dziadków kasę i kupiłem :
- klosze kierunkowskazów białe przednie
- nóżka boczna IGM czarna
plus tamte części co nie mają na magazynie

[ Dodano: 2009-04-25, 22:26 ]
Nowe zdjęcia jeszcze bez kierunkowskazów białych i nóżki bocznej ,jeszcze nie przyszła paczka.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Kurde nie wiem czy malować bo nie jest zaś w tak tragicznym stanie a koszt malowania 350zł ale to profesjonalnie pomalowanie .wczoraj dałem koledze się przejechać i się wyjebał na szczęście powoli jechał ale i tak mam rozjebane lusterko i kilka małych rysek:(. Zrobie lepsze zdjęcia jak przyjdą kierunkowskazy i nóżka .
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   kamyk Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 2 353
  • Rejestracja nie, 17 sie 08
  • Motocykl:Runner 125 2007 & Octavia I 2004
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 26 kwietnia 2009 - 14:59

z ta wywrotką nie ciekawie :-/ bierz od niego kase za malowanie ;-)
Dołączona grafikaDołączona grafika
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   marcind Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 221
  • Rejestracja pią, 17 kwi 09
  • Location:WLKP
  • Interests:wszystko co ciekawe

Napisano 26 kwietnia 2009 - 16:29

No nie ciekawie , ale mam jedna dygresje choć zrobię małe OT - czy na tym forum nie ma moderatorów ?? bo przekleństw nie mam ochoty czytać ,zazwyczaj tego się przestrzega .

Owszem są ale nie czytają wszystkich waszych wypocin. Jeśli coś się nie podoba to po prawej stronie jest przycisk do zgłaszania postów.
Trudne prawda :?:
Kazek

0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 06 maja 2009 - 20:49

witam nowe foty z kolegą porobiliśmy .Gilercia trochę brudna bo nie chciało mi się jej myć wystarczy że raz się przejadę i już wygląda tak jak przed myciem :( dostałem naklejkę polini z mielocha :D tylko nie wiem gdzie ją teraz przylepić 8-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   uki999 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 288
  • Rejestracja wto, 13 sty 09
  • Location:Otwock
  • Interests:sprint,siłka,PSP,muzyka house,telefony komórkowe głównie se oprogramowania:)

Napisano 06 maja 2009 - 21:41

Tuńczyk idziesz w moje ślady :-D jeszcze tryśnij go na czarno niebiesko tak jak u mnie ;-)
Twoja runnerka nabiera charakteru.Skompletuj tylko szybkę.
pozdro
'Pomyśl! Kiedy ludzie są naprawdę silni? Kiedy wierzą w siebie, czy kiedy wierzą w nich inni?'
http://www.youtube.c...h?v=rtr-8b9Ea7c
Projekt Subaru:
http://gilera.com.pl/topics14/runner-97-su...-luki-vt701.htm
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   kamyk Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 2 353
  • Rejestracja nie, 17 sie 08
  • Motocykl:Runner 125 2007 & Octavia I 2004
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 07 maja 2009 - 07:38

nie maluj teak wygląda git :-) nie naklejaj tej naklejki , nie będzie pasować :-/
Dołączona grafikaDołączona grafika
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   Borek29 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 779
  • Rejestracja nie, 05 paź 08
  • Location:Mińsk Mazowiecki

Napisano 07 maja 2009 - 13:20

tą naklejkę to na bieżnik sobie naklej :roll: i pomaluj na inny bo tak wygląda obleśnie :-P
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 07 maja 2009 - 16:17

Na razie dobrze wygląda nie będe go malował, szybki nie będę kupował bo mi się nie podoba z szybką . Mam zamiar kupić przedłużkę amortyzatora może manetki a jak w wakacje uda się coś zarobić to i może 70 będzie i malowanie :(
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 26 listopada 2009 - 12:48

Witam witam dawno nic nie pisałem nie chciało mi się :-P w sumie teraz mi też się nie chce ale trzeba opisać jakie zmiany zastały , plany itp xD. No to zaczynamy.
W wakacje jak i po wakacjach tylko jeździłem żadne prace przy skuterze nie były wykonywane .Tylko jedynie grzebałem przy króćcu nie wiem jak to możliwe że drugi króciec już popękał w ciągu 3 miesięcy :-( no trudno coś musiałem zrobić a nie miałem kasy to go polepiłem trochę kropelką ale nie wpadłem na to że przecież benzyna rozpuszcza kleje takie jak kropelka xD więc po pewnym czasie klej się rozpuścił i skuter znowu brał lewe powietrze czego skutkiem było to , że nie dało się go wyregulować ani normalnie pojeździć . Tak sobie leżał i leżał w garażu aż pewnego pięknego ciepłego dnia w październiku wyciągnąłem runnera na świeżę powietrze ściągnąłem wszystkie plastiki oprócz tunelu. Przez kilka następnych dni wyciągnąłem silnik z ramy i tak ogólnie go wyczyściłem , w między czasie wpadłem na pomysł pomalowania silnika na kolor jaskrawo pomarańczowy :):D Zacząłem odkręcać podzespoły silnika a następnie zalepiłem przekładnie i resztę rzeczy których nie chciałem malować.Miałem kupić pomarańczowy spray fluorescencyjny ( nie wiem jak to się pisze , taki odblaskowy) ale jednak wybór padł na zielono-żółty fluorescencyjny spray śnieżki .Po nałożeniu bazy bardzo fajnie wyglądał silnik nawet w nocy świecił ale jak już położyłem bezbarwny to już nie było tak pięknie a szkoda :roll: tylko teraz nie wiem czemu ale w niektórych miejscach schodzi lakier ;((( damy rade i tak zawsze silnik będzie uwalony;p Przerobiłem od razu pokrywę przekładni , wywierciłem dziurki tam co są takie zagłębienia na okręgu , fajnie wygląda , powiększyłem również wloty powietrza od pokrywy magneta, później pomalowałem ją na czarno po czym nałożyłem resztkę tego zielono-żółtego . Chyba zrobiłem coś nie tak bo ta warstwa zielono-żółtego się zważyła , popękała ale się trzyma a mi się spodobało takie coś ;p na boku napisałem sobie jeszcze moją ksywę czyli murzyn xD Dam zdjęcia całej gilerki jak teraz wygląda.To by było na tyle z prac nad silnikiem . Nudziło mi się to wyprostowałem i wypolerowałem klamki hamulców ,bardzo fajnie wygląda i w dodatku zaoszczędziłem 50zł na nowe klaki ;-) Zaczynam właśnie polerkę wydechu i tego uchwytu co trzyma wydech .Okazało się że muszę zrobić szlif znaczy się można jeszcze spokojnie jeździć ale wole jednak zrobić szlif przynajmniej będzie trochę mocniejszy .Kupiłem ten system stage 6 i wpadłem jak śliwka w kompot, ten koleś od którego kupiłem ten zestaw zrobił mnie w ch.. nie dość że ten cały system jest używany a miało być wszystko nowe to jeszcze brakuje kilku rzeczy a ta guma co idzie od metalowego króćca do gaźnika (przejściówka) to jest jakaś zajebiście duża a miała być na gaźnik 17,5 !! ehh trudno a ta sama guma u mielocha kosztuje 44zł :evil: kupiłem również gazbox stage6 chrom fajny nawet myślałem że będzie większy :-P . Planuje jeszcze zrobić paczkę u mielocha a to już później teraz muszę dać cylek do szlifu i zacząć składać silnik do kupy .

p.s. ma ktoś może do sprzedania podwyżkę amortyzatora ?
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Croco Ikona

  • Grupa Administrator
  • Postów 1 463
  • Rejestracja nie, 01 cze 08
  • Motocykl:Gilera EV'09
  • Rok produkcji:2000
  • Gender:Male
  • Location:Rzeszów

Napisano 26 listopada 2009 - 15:29

Tuńczyk napisał:

żeby to wyciągną


Tuńczyk napisał:

spray zielono-żółty fluorescencyjny czy jak to się pisze zwykły śnieszki



Ortografia, interpunkcja... człowieku niedobrze mi się robi, jak to czytam. Nie wiadomo co do czego i z czym i o co tak naprawdę ci chodzi. Nie pisz zdaniami złożonymi, bo bez znajomości zasad interpunkcji się nie obejdzie. Popraw tego posta.
[SPRZEDAM] Oryginalna tarcza hamulcowa do Gilery Runner, stan bdb+ (nowy model)
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   runnerLB Ikona

  • --> bielo
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 595
  • Rejestracja pią, 19 wrz 08
  • Motocykl:runnerka
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Biała Podlaska

Napisano 26 listopada 2009 - 15:43

mocno nieczytelnie napisałeś, a co do tego malowania to żeby to agrotuning nie był :)
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 26 listopada 2009 - 23:43

No macie racje napisałem zajebiście nieczytelnego posta już poprawiam , a wszystko przez to że się spieszyłem :-P
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 30 listopada 2009 - 21:15

Fotki jak na razie tylko silnika ale będą jeszcze inne tylko musze znaleźć czas na ich zrobienie ;pDołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


pozdrawiam
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   emikyton Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 284
  • Rejestracja czw, 26 mar 09
  • Location:Janów Lubelski
  • Interests:Motoryzacja wszelkiego rodzaju

Napisano 30 listopada 2009 - 21:33

Nie będzie to za pstrokato wyglądać?
Sprzedam Piaggio Skipper! Najtaniej!

Szukam sponsora na wał - chętnych zapraszam na gg:2234612
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Tuńczyk Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 137
  • Rejestracja pon, 23 lut 09
  • Location:Jaworzno

Napisano 01 grudnia 2009 - 15:17

no właśnie o to mi chodziło;p jak będzie źle wyglądało to pomaluje na jakiś inny kolor.
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   Apka_led Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 128
  • Rejestracja śro, 13 sie 08
  • Location:Garwolin

Napisano 03 grudnia 2009 - 00:05

Wyszło ch**o ;p
0

  • (4 stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych