Forum GILERA.com.pl: Nieuczciwy sprzedawca - sebo6654 - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Nieuczciwy sprzedawca - sebo6654 nie polecam kupowac u niego. Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   nikoos93 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 189
  • Rejestracja wto, 18 sie 09
  • Location:Kalisz

Napisano 02 października 2011 - 12:21

NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA!!! KUPIłEM U NIEGO BENDIX MIAł BYć W 100 % SPRAWNY A OKAZAłO SIę ZE JEST KOMPLETNIE ROZWALONY!!! NIE DA SIę WOGOLE ODPALIć SKUTERA NA JEGO BENDIX'IE. PRóBUJE SIę Z NIM SKONTAKTOWAć LECZ BEZ SKUTKU!! MOżE WY MI W JAKIś SPOSóB POMOżECIE??? KASA POSZłA W BłOTO A UżYTKOWNIK MA MNIE W d*pie I UNIKA !! JA TAK TEGO NIE ZOSTAWIę. KIEDY BęDę W TAMTYCH OKOLICACH - MAM ADRES DOJADę !!!! CZEKAM CAłY CZAS ZA ODZEWEM I ZA ZWROTEM KASY
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   RkaTameR Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 354
  • Rejestracja pią, 12 cze 09
  • Motocykl:Gilera Runner STR 70
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male
  • Location:Lublin

Napisano 02 października 2011 - 16:56

Jaki brak kontaktu ? o czym ty piszesz wgl ? napisałem ci ze bendix u mnie w skuterze chodził idealnie, żadnych zarzutów, nie znalazłem go na śmietniku i ci go nie wysłałem, nie kłam ze nie da się wcale odpalić bo sam pisałeś ze odpala tylko za którymś razem, pisałem ci ze może podczas transportu coś zostało uszkodzone, paczka nie była zabezpieczona naklejką uważać szkło , lub zachować szczególną ostrożność , bo chciałeś jak najtaniej. I nie kłam ze nie ma ze mną jakiego kol wiek kontaktu... Człowieku zobacz ile części sprzedałem został mi aby Cylinder Power Forca do szlifu , nikt nie miał żadnych uwag, po jakiego hu*a miałbym ci sprzeda część która nie działa, sam zostałem kilkakrotnie oszukany wiem ze nie jest to miłe, a pieniędzy nikt mi nie zwrócił i to nie 40 zł tylko 240.
mam wszystkie moje odpisy z gg w archiwum więc nie pier**l ze nic ci nie odpisałem, poza tym jak mi skuter z rozrusznika odpalał za X razem to przeczyściłem sobie szczotki... Nie mam zamiaru się z tobą użerać, chciałeś mieć w 1000% dobre to było sobie kupić w sklepie , chociaż ja już obaliłem mit ze nie wszystko co nowe znaczy dobre. Tyle ode Mnie. Dziękuje i Pozdro
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 02 października 2011 - 17:14

Pierwsza sprawa, pisanie tekstu w stylu 'będę w okolicy to dojadę' zakrawa na groźbę karalną i można z tego wyciągnąć konsekwencje w przeciwieństwie do zgłoszenia gdziekolwiek oszustwa bo za taką wartość umorzą bez rozpatrywania za małą szkodliwość. Druga sprawa, można się dogadać na zwrot kasy i przeprosić za zamieszanie. Z naszej strony (w sensie forum) nie możemy wyciągać żadnych konsekwencji zatem moja propozycja jest taka, że jeśli bendiks był sprawny to pewnie jest tylko rozrusznik padł więc odeślijcie sobie towar i kasę a i tak ten bendiks sprzedasz komuś.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   runnerka Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 456
  • Rejestracja pon, 11 kwi 11
  • Motocykl:gilera runner
  • Rok produkcji:2000
  • Gender:Male
  • Location:Słupca

Napisano 02 października 2011 - 18:30

Sebo sprzedał mi sprzęgło i dzwon sprzęgło wręcz w stanie idealnym i kontakt do tego był ok wszystko poszło jak należy nawet przesyłka była dwa dni wcześniej niż powinna.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   szczupi Ikona

  • chciałem tylko posta nabić
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 454
  • Rejestracja czw, 26 lut 09
  • Motocykl:Runner SP50 / Saab 9-5
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Brzesko

Napisano 02 października 2011 - 19:34

W pełni zgadzam się z opinią Runni'ego.

Byc może chcesz jedynie narobić szumu na forum, tym bardziej, że tak jak pisze sebo6654 pisałeś do niego że skuter odpala za którymś razem. W razie wątpliwości to Sebo zapewne może udostępnić wszystkie rozmowy.

Jak na mój gust to siadło Ci coś innego albo sam coś spaprałeś i szukasz winnych.



I na przyszłość nie używaj CAPS LOCKa bo się źle czyta.
- Co wolisz? Awangardę czy surrealizm? - Postmodernizm ... - Artysta? - Nie .. moderator na forum.

Dołączona grafika


Masz problem ze skuterem? Najpierw przeszukaj forum, jeśli nie znajdziesz, załóż nowy temat. Do mnie nawet nie pisz PW bo nie odpowiem - nie mam po prostu czasu zajmować się każdym przypadkiem z osobna. Szanuj mój czas - sam też na pewno chcesz, żeby ktoś szanował Twój.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   RkaTameR Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 354
  • Rejestracja pią, 12 cze 09
  • Motocykl:Gilera Runner STR 70
  • Rok produkcji:2007
  • Gender:Male
  • Location:Lublin

Napisano 02 października 2011 - 20:52

Dobra panowie ;] nie ma co napinać sytuacji :) jak będzie jechał w pobliżu niech zajedzie...
Nie wiem po co te nerwy i wyzwiska w dziale giełda w moim temacie, mam nadzieje ze warn poleci, odesłał bym mu ten hajs i niech da spokój dzieciak, niech nie wypłakuje tych 40 zł tylko akurat teraz kasy nie mam wcale,bo to co zarobiłem za części to zostawiłem u lakiernika,mechanika, u siostry i za wycieczkę zapłaciłem. W sumie to co ja się tłumaczę. Moim zdaniem siadły szczotki na rozruszniku i trzeba je przeczyścić albo kupić nowy rozrusznik, zapewne na jego bendixie o ile go ma też nie chodzi bo nie ma prawa. Albo załapie raz na kilka przyciśnięć guzika rozrusznika :)
Tyle z mojej strony.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 02 października 2011 - 20:54

Poleciały trzy warny.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   runnerLB Ikona

  • --> bielo
  • Grupa Moderator
  • Postów 1 595
  • Rejestracja pią, 19 wrz 08
  • Motocykl:runnerka
  • Rok produkcji:brak
  • Gender:Male
  • Location:Biała Podlaska

Napisano 03 października 2011 - 09:25

Ja też kupiłem i było wszystko ok, nawet chyba na konto przelewałem więc wg mnie nie jest oszustem. Widziałeś dokładne zdjęcia bendixu? Porównaj z jego stanem aktualnym i masz wtedy możliwość wykluczenia uszkodzenia na poczcie (jakie to proste :rolleyes: ) ewentualnie spróbuj na jakimś innym p/g sprawdzić czy działa i masz już pewność. Bez wykluczenia swojej winy nie oskarżaj innych, bo to troche nie na miejscu. Sprawdź wszystko dokładnie i daj znać.
Dołączona grafika

Sprzedam lampe tylną, seryjną do runnera, bez kloszy kierunków. tanio.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 03 października 2011 - 18:35

Albo powiedz jaki jest objaw tego nieodpalania. Bo możliwe że kolege tutaj jedziesz od najgorszych a tobie sie szczotki wieszają i to wina rozrusznika.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych