Forum GILERA.com.pl: kocyk własnego pomysłu? - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

kocyk własnego pomysłu? Już jest? Kiepskie, a może dobre...??? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   marchew Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 165
  • Rejestracja sob, 29 paź 11
  • Motocykl:Gilera Runner SP50
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Walim (okolice Wałbrzycha)

Napisano 18 lipca 2012 - 13:11

Jadąc ostatnio skuterem w mocnym wietrze strasznie zmarzłem... Wtedy wpadłem na pomysł takiego kocyka. Co prawda można kupić sobie kocyk za te 100-500zł ale mocowany on jest do skutera, a czemu by nie przymocować go do nas?? Jak się uda to uszyję taki prototyp może jeszcze w tym miesiącu. Według was z czego można go zrobić? Tzn z jakiego materiału? Skóra się nada? Ogólnie lepiej to powinno wyglądać niż taki montowany do skutera...

Dołączona grafika
-1

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 18 lipca 2012 - 14:28

Z polaru? :D

Ogólnie nie lepiej ciepły kombinezon sobie kupić albo po prostu ciepłe ciuchy? Jak już chcesz kocyk to ja bym to zrobił inaczej, wyciął dziurę na głowę tak gdzieś żeby na plecy można było zarzucić jeszcze, z przodu dziurki na ręce i na dole rzepami przyczepiać do nóg, wtedy jesteś cały zakryty ;) No i trzeba by owinąć się czymś w pasie żeby przód i tył kocyka nie latały albo po prostu zszyć boki.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   marchew Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 165
  • Rejestracja sob, 29 paź 11
  • Motocykl:Gilera Runner SP50
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Walim (okolice Wałbrzycha)

Napisano 18 lipca 2012 - 14:54

Wiesz jadąc zwykle jest zimniej niż idąc, a skutera raczej używa się, żeby gdzieś dojechać. Ja osobiście nie lubię siedzieć w grubych ciuchach i się pocić ;). Ja tylko opisałem mój pomysł z myślą, że może go ktoś udoskonalić. A i nie pisałem, że z polaru... ;p wydaje mi się, że jakaś skóra by się nadała..
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Runni Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 3 949
  • Rejestracja śro, 01 kwi 09
  • Motocykl:Astra II Bertone MB E220CDI A/T
  • Rok produkcji:2003
  • Gender:Male
  • Location:Konin
  • Interests:Motoryzacja, windsurfing i muzyka.

Napisano 18 lipca 2012 - 21:38

Ale kocyk polarowy kupisz u chińczoli już za jakieś 12-15zł i możesz spróbować czy wypali ;) Skóra jest droga raczej i musiałbyś drogą kupić żeby było ciepło.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, ewentualnie odpłatnie na zasadach 15zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W razie pytań, wystawiam F-VAT i dojeżdżam do klienta :)

PISZ NA FORUM, NIE PW
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   marchew Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 165
  • Rejestracja sob, 29 paź 11
  • Motocykl:Gilera Runner SP50
  • Rok produkcji:2010
  • Gender:Male
  • Location:Walim (okolice Wałbrzycha)

Napisano 18 lipca 2012 - 22:42

Pogadam z krawcową, jest mi dłużna (oczywiście tylko ja potrafię u mnie w bloku podpiąć internet xD) to może nawet za free uszyje tylko muszę pomyśleć nad materiałem.
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych