Forum GILERA.com.pl: Blokady - Forum GILERA.com.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Blokady Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   SzAtEk1993 Ikona

  • Grupa Użytkownik
  • Postów 9
  • Rejestracja pon, 16 lut 09
  • Location:Praga Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2009 - 20:53

Witam mam taki problem, ostatnio byłem odblokowac swojego stalkera i okazało sie że nie ma już tulejki na wariatorze i dysze na gaźniku ma w dobrym rozmiarze został mi do zdjęcia tylko zawirowywacz spalin, a leci cały czas 45km/h czasami może 50 i tu nasuwa się moje pytanie co go może tak trzymac ?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   pabollo Ikona

  • Grupa Moderator
  • Postów 1 539
  • Rejestracja sob, 09 sie 08
  • Motocykl:Runner 50 sp
  • Rok produkcji:2008
  • Gender:Male
  • Location:Białystok

Napisano 27 kwietnia 2009 - 22:29

Zawirowywacz spalin :roll:
Napisz jaki masz gaźnik, jaką dyszę, jakie rolki.
Do tego możesz mień blokadę na krućcu ssącym, na gaźniku przy wejściu od filtra no może iglicy, ale w to powątpiewam.
http://gilera.com.pl...er-xd-vt139.htm <--- Red Hot Runner xD, czyli Projekt mojej kosiarki | Prace trwają...
0

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych