Witam mam taki problem, ostatnio byłem odblokowac swojego stalkera i okazało sie że nie ma już tulejki na wariatorze i dysze na gaźniku ma w dobrym rozmiarze został mi do zdjęcia tylko zawirowywacz spalin, a leci cały czas 45km/h czasami może 50 i tu nasuwa się moje pytanie co go może tak trzymac ?
Strona 1 z 1
Blokady
#2
Napisano 27 kwietnia 2009 - 22:29
Zawirowywacz spalin :roll:
Napisz jaki masz gaźnik, jaką dyszę, jakie rolki.
Do tego możesz mień blokadę na krućcu ssącym, na gaźniku przy wejściu od filtra no może iglicy, ale w to powątpiewam.
Napisz jaki masz gaźnik, jaką dyszę, jakie rolki.
Do tego możesz mień blokadę na krućcu ssącym, na gaźniku przy wejściu od filtra no może iglicy, ale w to powątpiewam.
http://gilera.com.pl...er-xd-vt139.htm <--- Red Hot Runner xD, czyli Projekt mojej kosiarki | Prace trwają...
Strona 1 z 1

Pomoc


Cytuj